Podróże, kultura

Bułgaria to kraj, który zdecydowanie warto zobaczyć. Jej bogata historia oferuje różnego rodzaju zabytki kultury. Tutejsza przyroda jest również piękna i bardzo różnorodna.

Bułgaria jest krajem o pięknej przyrodzie, ma morze z pięknymi plażami i góry. Jest to kraj o jednym z najwyższych poziomów bioróżnorodności w Europie. Można tu znaleźć 93 gatunki europejskich ssaków (z 233 gatunków), a także 49% gatunków europejskich motyli.

Bogata jest także bułgarska kultura. Starożytne miasto Nessebar na wybrzeżu Morza Czarnego zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jest tu jednak wiele do zobaczenia.

Dla naszych klientów organizujemy wspólne wycieczki do ciekawych miejsc, wyjazdy na festiwale folklorystyczne, koncerty i różne inne imprezy. 

Wycieczki mogą być prywatne lub grupowe, możemy zorganizować prywatny samochód, siedmioosobowy multivan lub autokar z innymi turystami. Wszystko zależy od ustaleń, nie ma problemu z organizacją dowolnej wycieczki indywidualnej. Cena jest zawsze po uzgodnieniu.