O firmie

FC Finance - Consult Czech Republic została założona w 2005 roku Assenem Karailievem. Jej działalność polega na doradztwie w zakresie nieruchomości, finansów i inwestycji. Początkowo spółka oferowała nieruchomości na sprzedaż w Bułgarii, Turcji, Grecji, Hiszpanii i Francji. Później wyspecjalizowała się w obrocie nieruchomościa w Bułgarii.

Po globalnym kryzysie gospodarczym w 2007 i 2008 roku, firma nie tylko nie zbankrutowała, jak wiele innych w tych trudnych ekonomicznie czasach, ale wręcz przeciwnie, wzmocniła swoją pozycję rynkową. Udało nam się uruchomić usługę finansową polegającą na sprzedaży nieruchomości na raty na okres 10 lat z 0% zaliczką. To był decydujący krok w dalszym rozwoju firmy. W 2009 roku pozszerzyliśmy swoje portfolio o zarządzanie nieruchomościami, rozne opcje wynajmu, transfery lotniskowe, wycieczki i wyprawy.

W kwietniu 2015 roku FC Finance - Consult obchodziło 15-lecie działalności w Czechach i na Słowacji. Przez ponad dziesięć lat byliśmy jedyną firmą na rynku czeskim i słowackim oferującą nieruchomości w Bułgarii. W trakcie swojej działalności firma nasza zawarła umowy z prawie 50 czeskimi i słowackimi agencjami nieruchomości, które nieustannie sprzedają nasze nieruchomości nad Morzem Czarnym.

Przeszkoliliśmy dziesiątki brokerów i agencji w zakresie sprzedaży nieruchomości za granicą oraz za pośrednictwem powiązanych spółek partnerskich i osób fizycznych posiadamy duży portfel nieruchomości na bułgarskim wybrzeżu.

 

 

 

Wielu inwestorom z Polski, Czech I Słowacji dajemy znacznie więcej niż tylko mieszkanie za granica. Przede wszystkim staramy się przybliżyć naszym klientom bułgarskie tradycje, ducha i kulturę i traktujemy każdego klienta indywidualnie. Dyrektor zarządzający firmy osobiście zajmuje się każdym inwestorem I jego rodziną i zapoznaje z bułgarskimi normami, zwyczajami I życiem codziennym. Przez prawie 20 lat dzialanosci udało nam się stworzyć czesko-słowacką mniejszość w Bułgarii i przez cały czas aktywnie uczestniczyliśmy w zmienianiu wybrzeża Morza Czarnego na lepsze. 

Z przyjemnością utrzymujemy przyjazne podejście do naszych klientów, a ich zadowolenie jest naszym priorytetem.