Finansowanie nieruchomości i sprzedaż ratalna

Jesteśmy jedyną firmą na rynku bułgarskim, która prowadzi sprzedaż ratalną nieruchomości w Bułgarii na własność osobistą.

Zapewniamy sprzedaż ratalną w pełni funkcjonalnych apartamentów (z naszej oferty i w naszej osobistej własności) nad morzem. W cenę wliczone są odkryte baseny z całym wyposażeniem wewnętrznym.

Kredyt jest udzielany bezpośrednio przez naszą firmę FC FINANCE-CONSULT lub przez jedną z naszych firm w Bułgarii, która jest właścicielem nieruchomości. Ze względu na fakt, że jesteśmy właścicielami większości mieszkań, oferujemy je na raty, nie wymagając zaświadczeń o dochodach, zeznań podatkowych i wyciągów bankowych. Można także ubiegać się o kredyt w swoim banku. W tym przypadku musisz jednak zagwarantować bankowi nieruchomość w kraju, w którym mieszkasz.

Spłatę rat można rozłożyć na okres do 7 lat (do 10 lat w przypadku droższych mieszkań). Zaliczka wynosi od 10% ceny nieruchomości. Nieruchomość można spłacić przed terminem w dowolnym momencie bez żadnych kar, a odsetki za następny okres zostaną umorzone. Odsetki wynoszą 0%, jeśli spłata nastąpi w ciągu 1 roku, 3,5% rocznie, jeśli spłata nastąpi w ciągu 3 lat lub 6,5% rocznie, jeśli spłata nastąpi w ciągu 7 lat.

Nieruchomość przechodzi na własność osobistą po zapłaceniu 100% ceny. Nieruchomość jest jednak w Twoim posiadaniu z chwilą podpisania umowy, dokonania pierwszej wpłaty i opłacenia faktury za konserwację. Cena końcowa nie jest obciążona prowizją agenta nieruchomości. Do zakupu mieszkania na raty potrzebny jest tylko ważny dokument tożsamości. Kupno nieruchomości w Bułgarii nigdy nie będzie łatwiejsze i tańsze.

Ciekawostką jest możliwość wynajmu nieruchomości z gwarantowanym dochodem z wynajmu. Więcej na ten temat można dowiedzieć się TUTAJ.

Doradztwo finansowe i inwestycyjne

Doradztwo w zakresie nieruchomości w bułgarii

Specjalizujemy się w doradztwie finansowym i inwestycyjnym w zakresie nieruchomości za granicą, w szczególności w Bułgarii. Pomagamy również klientom w większych transakcjach fuzji i przejęć w sektorze nieruchomości, takich jak zakup hotelu lub lokalu handlowego. I to nie tylko na bułgarskim wybrzeżu, ale w całej Bułgarii.

W zakresie nieruchomości oferujemy:

 • Usługi doradcze w zakresie fuzji i przejęć (M&A).
 • Doradztwo i organizację transakcji
 • Doradztwo w zakresie private equity
 • Finansowanie transakcji
 • Wycena i sprzedaż przedsiębiorstw
 • Usługi transakcyjne - zazwyczaj jesteśmy zaangażowani we wszystkie etapy procesu kupna lub sprzedaży
 • Bankowe i prywatne finansowanie zakupu nieruchomości w Bułgarii.

Gwarantowany wynagrodzenie z wynajmu

Zakup luksusowej nieruchomości z gwarantowanym dochodem z wynajmu z możliwością odroczenia płatności nawet na kilka lat.

Oferujemy dwie opcje gwarantowanego dochodu z wynajmu:

Opcja 1:

W przypadku niektórych apartamentów oferujemy gwarantowany dochód z wynajmu w wysokości 5% rocznie z możliwością płatności z wyprzedzeniem do 3 lat. Oznacza to 15% zwrotu płaconego z góry. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji - office@finance-consult.cz

Opcja 2:

Inwestycja z gwarantowanym dochodem 5,35% lub 3,45%!

Właśnie teraz pojawiła się wyjątkowa oferta inwestycji w nieruchomości! 

Oferujemy do zakupu luksusowe nieruchomości nad wodą z gwarantowanym zyskiem z wynajmu. Płatność może być rozłożona na okres do 7 lat, zaliczka wynosi od 20%.

Ponadto, mamy przyjemność poinformować, że możemy zaoferować zakup apartamentu w Aparthotelu. Jest to wyjątkowa oferta. Właściciel może mieć swój apartament do własnego użytku i w ten sposób cieszyć się wakacjami z najbliższymi na malowniczym wybrzeżu Morza Czarnego. Lub wynająć go i zapewnić sobie gwarantowany dochód.

Jeśli jesteś zainteresowany stabilnym i gwarantowanym dochodem z wynajmu swojej nieruchomości, FC FINANCE-CONSULT Ltd oferuje następujące możliwości:

 1. Gwarantowany dochód z wynajmu w wysokości 5,35%. Umowę można zawrzeć na okres do 5 lat. Wysokość zysku z wynajmu jest obliczana na podstawie ceny sprzedaży nieruchomości. Dochód jest wypłacany właścicielowi co roku po zakończeniu letniego sezonu wakacyjnego, w połowie października. W okresie obowiązywania umowy apartament znajduje się pod zarządem firmy wynajmującej, a właściciel nie ma prawa do samodzielnego korzystania z niego.
 2. Gwarantowana rentowność wynajmu na poziomie 3,45%. Umowa może być zawarta na okres do 5 lat. Zysk z wynajmu jest obliczany od ceny sprzedaży nieruchomości. Umowa najmu jest ustalana na 2 kolejne miesiące w roku, z których jeden musi przypadać na lipiec lub sierpień. Poza tymi dwoma miesiącami apartament może być dowolnie użytkowany przez właściciela.

Aparthotele są oferowane na wybrzeżu Morza Czarnego, w okolicach Burgas. Oto niektóre z najlepszych luksusowych aparthoteli w Bułgarii, według opinii na portalach Booking i Tripadvisor. W naszej ofercie znajduje się do 500 apartamentów. Doskonała lokalizacja kompleksu zapewnia zapierające dech w piersiach widoki na morze. Bliskość morza uzupełniają lasy ze szlakami turystycznymi i góry.

Teren kompleksu jest duży, ogrodzony i strzeżony. Oferuje wiele otwartych przestrzeni z zielenią i mnóstwo miejsca do spacerów i wypoczynku. Jest tu bogaty program dla dzieci oraz miejsca odpoczynku i relaksu dla dorosłych.

Na terenie ośrodka znajdują się:

 • Baseny ze zjeżdżalniami wodnymi.
 • Boiska sportowe, ogólnodostępne gry planszowe: air hockey, piłkarzyki, tenis stołowy.
 • Doskonałe zaplecze gastronomiczne w formie bufetu, à la carte, snack baru lub baru wodnego. Restauracja w kompleksie jest jedną z najlepszych w kurortach Słoneczny Brzeg i Święty Włas.
 • Personel jest dostępny w recepcji przez cały czas, 24 godziny na dobę w sezonie i od 9:00 do 16:00 poza sezonem.
 • Apartamenty są w pełni wyposażone, przytulne i komfortowe. Ponadto oferują doskonały widok na morze z tarasu.
 • Hotel jest nowy, zbudowany z wysokiej jakości materiałów i spełnia wysokie standardy higieniczne.

Tak więc teraz masz okazję kupić apartament w najlepszym kompleksie na bułgarskim wybrzeżu. Nie ma wątpliwości, że Ty i Twoja rodzina pokochacie to miejsce. Ceny apartamentów wahają się od 37 000 do 600 000 €, można wybrać od małych przytulnych apartamentów typu studio do luksusowych apartamentów z 3 sypialniami.

Właściciele apartamentów muszą corocznie uiszczać następujące opłaty i podatki:

 • Opłata za zarządzanie i utrzymanie wynosi 14,50 € za metr kwadratowy rocznie.
 • Opłata za podłączenie telewizji i Internetu oraz utrzymanie karty dostępu wynosi 215 euro rocznie.
 • Wysokość ubezpieczenia dla kawalerki wynosi 40 euro, dla mieszkania z jedną sypialnią - 50 euro, a dla większych mieszkań - 60 euro rocznie.
 • Opłata za prąd, gaz, wodę i wywóz śmieci wynosi 30 € rocznie.
 • Podatek od nieruchomości i opłata za wywóz śmieci jest płacona przez firmę kontraktową i według tej samej stawki, która została ustalona przez gminę Nessebar.
 • Właściciele apartamentów nie ponoszą dodatkowych opłat za naprawy, renowacje budynków lub rozbudowę w okolicy.
 • Aparthotel oferuje szereg usług dodatkowych za dodatkową opłatą.
 • Apartamenty i cały kompleks nadają się do pobytu całorocznego.

Opcje finansowania

Zapewniamy sprzedaż ratalną nieruchomości w równych miesięcznych ratach przez okres do 7 lat. Zaliczka wynosi od 20%. Finansowanie prywatne - bez zaświadczeń o dochodach - łatwe i proste z maksymalnym okresem kredytowania wynoszącym 7 lat. Okres bezodsetkowy do 12 miesięcy.

Zapewniamy sprzedaż ratalną w pełni funkcjonalnych luksusowych apartamentów (z naszej oferty) z basenami zewnętrznymi i wszystkimi udogodnieniami wewnątrz budynków. Możliwość uzyskiwania dochodów z wynajmu. Cena końcowa nie jest obciążona prowizją biura nieruchomości. Co jest do tego potrzebne? Tylko ważny dowód osobisty!

Finansowanie przez FC FINANCE-CONSULT

Jeśli zdecydujesz się na zakup nieruchomości od naszej firmy, oferujemy kilka opcji finansowania:

Zaliczka wynosi minimum 20% ceny nieruchomości.

 • Odroczenie płatności na jeden rok od podpisania umowy, bez odsetek.
 • Odroczenie płatności na okres do 3 lat z odsetkami w wysokości 5,2% rocznie.
 • Odroczenie płatności na okres do 7 lat z oprocentowaniem 9,7 % w skali roku.

Możliwość użytkowania lub wynajęcia mieszkania po wpłaceniu co najmniej 20% kwoty.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, napisz do nas na adres: office@finance-consult.cz

 • Pełny cennik mieszkań TUTAJ
 • Pełny cennik mieszkań TUTAJ pdf , xlsx