Nieruchomości w Bułgarii na sprzedaż i wynajem

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obrotu nieruchomościami od 2005 roku. Od 17 lat zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z zakupem lub sprzedażą nieruchomości w Bułgarii i innych europejskich miejscowościach nadmorskich. Wybierz swój wymarzony dom lub apartament nad morzem, my zajmiemy się resztą! Jesteśmy właścicielami wielu nieruchomości w Bułgarii.

Skontaktuj się z nami

Szukaj

Nowość w menu

Proč koupit Bulharskou
nemovitost právě s námi?

17 lat doświadczenia

Od 2005 roku z powodzeniem działamy jako firma międzynarodowa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu kompleksowe i wysokiej jakości usługi w zakresie zakupu nieruchomości. Za nami stoją setki zadowolonych klientów. Posiadamy profesjonalne ubezpieczenie firmy zgodnie z przepisami prawa.

Možnost prodeje na splátky

V případě koupě nemovitosti na splátky vám měsíční platby můžeme rozvrhnout do 7, nebo výjimečně až 
do 10 let. Minimální výše akontace je 
10 000 euro.

24/7

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, gdy nas potrzebujecie. Bez względu na porę i dzień tygodnia. Jeśli kupujesz nieruchomość na raty, możemy rozłożyć Twoje miesięczne płatności na 7 lub wyjątkowo nawet 10 lat. Minimalna wysokość zaliczki wynosi 20% ceny nieruchomości.

Gwarantowany dochód z wynajmu

Wyceń swoją inwestycję w nieruchomość i zapewnij sobie stabilny zysk z wynajmu. Zaproponujemy Ci umowę ze stopą zwrotu do 5,35%. Wysokość zysku z wynajmu zależy wówczas od ceny sprzedaży nieruchomości.

Nieruchomość od A ─ Z

Aby sprzedaż przebiegła sprawnie, zorganizujemy wszystko, czego potrzebujesz. Od wirtualnej inspekcji online lub osobistej, przez dokumentację związaną z przeniesieniem aktu notarialnego, podatki, po zarządzanie nieruchomością i inne usługi.

Jeśli chcą Państwo być informowani o najnowszych wiadomościach dotyczących bułgarskiego rynku nieruchomości, polecamy śledzenie naszej strony internetowej. Nie tylko regularnie dodajemy nowe nieruchomości do naszej oferty, ale także artykuły na temat Bułgarii, zmian legislacyjnych dotyczących nieruchomości oraz z zakresu historii i kultury. Nasza agencja oferuje duży wybór niestandardowych nieruchomości na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego.

Aktualności

Co o nás říkají
naši klienti

5.0

podle 25 Google Reviews